preloader
rechage
Biztemizleriz.com
Biz Temizleriz - Ev Temizliği Hizmetleri -Ofis Temizliği - İnşaat Sonrası - Boş Ev Temizliği - Profesyonel Cam Silme - Koltuk Yıkama | Teslimat ve iade koşulları

Teslimat ve iade koşulları

Son Güncelleme Tarihi: 05.01.2024

Ekiplerimiz programını sizlere göre düzenliyor. Herhangi bir saat değişikliği, tarih değişikliği ve iptal durumunda onların mağdur olmaması için belirlemiş olduğumuz iptal ve değişiklik koşullarını aşağıda bulabilirsiniz.

ÜCRETSİZ İPTAL ŞARTLARI

Ücretsiz tarih, saat değişiklikleri ve talep iptali sadece hizmet süresine 24 saatten fazla süre olması durumunda yapılabilir. 24 saatten daha az bir süre kalan taleplerde hizmet bedeli olarak ücret talep edilir. Ücret ödemesi yapıldı ise iade edilmeyebilir.

ÜCRETSİZ SAAT VE TARİH DEĞİŞİKLİĞİ ŞARTLARI

Saat ve tarih değişikliği sadece hizmet süresine 12 saatten fazla bir süre varsa mümkündür. 12 saat ve daha az bir süre kala yapılacak tarih, saat değişikliği ya da talep iptali durumunda (Şirket ve personellerin Mağdur edilmemesi adına) Ücret iadesi yapılamamaktadır. Rezervasyon işlemi nakit ise faturalandırılan bedel üzerinden ilamlı icra takibi başlatılır.

Online Hızlı Rezervasyon

En hızlı, en rahat Rezervasyon yolu için uygulamamızı indirin.

Mobil Uygulamamızı indirerek. rezervasyon sistemlerimizden daha hızlı verim almak için Google Play Mağzasından Uygulamamızı indirip güvenli olarak kullanım alabilirsiniz.

img
img
Destek hattı
Destek almak istiyorum.
Destek almak istiyorum.
Telefon
Facebook
whatsapp-square-color WhatsApp
İnstagram
//